Co mogę dla Ciebie napisać? Oferta.

   

 • Teksty na strony internetowe
  Czujesz, że Twoja strona jest nudna? Obawiasz się, że zawiera błędy? Masz wątpliwości czy tekst jest odpowiedni dla Twojego klienta? Pomogę Ci. Odpowiem na wszystkie pytania. Przygotuję nową, chwytliwą treść strony internetowe. Dostosuję tekst pod kątem odbiorcy i seo. Dzięki mnie Twoja strona będzie prawdziwą wizytówką, na dobrym papierze i z dobrą treścią.

 • Mailing, newsletter
  Mail, który przynosi efekt nie może trafiać do folderu SPAM. Nie może być nudny i szablonowy. Twoja oferta ma być perełką wśród zalewu tandety. Pozwól mi się tym zająć

 • Opisy produktów
  W sklepie internetowym najważniejsze są dobre zdjęcia i jeszcze lepsze opisy. Jeśli zadbałeś o to pierwsze to wielkie brawa. Teraz czas na drugie. Przedmiot, który sprzedajesz musi być opisany, jasno, zwięźle, ale i konkretnie.

 • Wpisy blogowe, prowadzenie bloga filmowego
  To moja ulubiona dziedzina i moje hobby. Bardzo swobodnie poruszam się w środowisku blogowym.  Jeśli potrzebujesz kogoś do pisania na blogi prywatne lub firmowe, jestem do Twojej dyspozycji.

 • Teksty do ulotek i folderów
  Stawiasz na bardziej typowe sposoby reklamy? Kolportujesz ulotki, katalogi albo foldery reklamowe? Jeśli chcesz, żeby twoja oferta nie trafiła do kosza od razu po wyjęciu jej ze skrzynki na listy – postaw na mnie. Przygotuję dobre hasło i rozwinę je w interesujący sposób.

 • Ghostwriting, pisanie prac
  Mam spore doświadczenie w pisaniu tekstów, pod którymi nie zobaczysz mojego nazwiska. Działam profesjonalnie i dyskretnie. Napiszę dla Ciebie pracę, artykuł, a nawet list miłosny.

 • Redakcja i korekta
  Sprawdzę i poprawię każdy tekst. Zarówno pod względem ortograficznym, stylistycznym jak i merytorycznym. Nie miej obaw o poprawność swojej pracy – skorzystaj z mojego doświadczenia.

 • Prowadzenie fanpage’a na Facebooku, Google+ itp.
  W mediach społecznościowych czuję się jak Nemo w oceanie. Jeśli tobie pływanie sprawia wysiłek, daj mi tą przyjemność i powierz mi zarządzanie profilami twojej firmy. Facebook, gogle +, Instagram – to często nadal niedoceniane, a bardzo dobre kanały kontaktu z klientem. Odbiorcy cenią sobie bezpośredniość marki.

 • Precle
  Pierwsze skojarzenie ze słowem precel to pyszna miękka bułeczka w kształcie ósemki? Słuszenie. Jednak słowo precle ma jeszcze jedno znaczenie.  Jest to spolszczone określenie tekstów typu - presell page. Takie artykuły są bardzo proste. Ich zadaniem nie jest skupienie uwagi czytelników, a pozycjonowanie strony na konkretne frazy kluczowe. Mimo, że jakość precli jest bardzo różna, to muszą być one poprawne do odczytania przez roboty – czyli cechować się poprawnością ortograficzna i gramatyczną, a Słowa i frazy kluczowe muszą być odpowiednio rozmieszczone w treści. Nuda? Dlatego zostaw to mnie… a Ty skocz do piekarni po chrupiącego precla.

 • Teksty zapleczowe
  Jak sama nazwa wskazuje, tekst zapleczowy to rodzaj tekstu, który umieszcza się na zapleczu pozycjonerskim. Zaplecze pozycjonerskie to z kolei zbiór witryn internetowych stworzonych w celu pozycjonowania strony docelowej, na których publikuje się linki do niej prowadzące. Funkcją tego typu stron jest „oszukanie” wyszukiwarek internetowych i poprzez umieszczenie linków do strony docelowej podwyższenie jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Jeśli jednak chcesz zlecić mi coś kompletnie innego, czego nie znalazłeś na powyższej liście, również śmiało pisz!
Przekonaj się, że jestem copywriterem, którego szukasz – napisz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta do pobrania w formacie PDF.

Opublikowano w Copywriting

DrukujE-mail