7 REKLAM ŚWIĄTECZNYCH, KTÓRE SKRADNĄ TWOJE SERCE

Święta to najpiękniejszy czas w całym roku. Rodzinne spotkania, biały śnieg, pyszne jedzenie, migoczące lampki - tego nie da się nie lubić. Trzeba jednak przyznać, że świąteczny klimat nie robi się sam. Specjaliści różnych dziecin skutecznie nas w niego wprowadzają. Całe sztaby ludzi pracują nad tym, byśmy czuli się w święta szczęśliwsi... i chętniej wydawali pieniądze. 

Najlepszym narzędziem budującym napięcie już od początku grudnia są reklamy telewizyjne. Kiedy rozpoczyna się ich emisja, jedyny raz w całym roku, zaczynam żałować, że nie mam podłączonej telewizji. Jednak od czego jest internet i do czego jestem ja! Oto zestawie 7 najlepszych reklam świątecznych.

MIEJSCE 7 

Nie powala mnie na kolana muzyka, efekty, czy aktorzy. Jednak to jest tak pięknie opowiedziana historia... o tym, że najważniejsi w naszym życiu są ludzie - bliscy i zupełnie przypadkowi. Bardzo ładne przesłanie - pokaż komuś, że jest ważny  te Święta. Obejrzyjcie!


MIEJSCE 6

Jedna z dwóch polskich reklam w tym zestawieniu. Nie ma szastania karpiem  i barszczem, jest motyw rodziny i kolęda w tle. A do tego ładni ludzie i tak bardzie kojarzący się z Bożym Narodzeniem motyw powrotu do domu.

 


 MIEJSCE 5

W tej reklamie uwielbiam wszystko! Dosłownie wszystko! To jest najpiękniejsze dziecinne marzenie na wyciągnięcie ręki. Miłość brata do siostry, ogromne pragnienie posiadania psa.. i czary! A to tego główna bohaterka wygląda jak ja w dzieciństwie!


 MIEJSCE 4 

Ta reklama skradła Nam serca w poprzednim roku. Wszyscy poczuliśmy się winni - samolubności. Nadal jesteśmy?


 MIEJSCE 3

Druga z polskich reklam w moim zestawieniu. Tego roczny projekt od zespołu Allegro. Zabawna i niesamowicie wzruszająca. Bez nadęcia, bez wciskania Nam prezentów - z prostym pytaniem - a Ty czego szukasz w Święta?


 MIEJSCE 2

Moje serce zmiękło pod wpływem muzyki. Jednak cała fabuła jest niezwykle urocza. Takich gości chcielibyśmy mieć w swoim domu. Obejrzałam ją jakieś 2- 3 tygodnie temu i cały czas o niej myślę. Robi klimat :)


 MIEJSCE 1

Mój hit. Scenka najprawdziwsza z prawdziwych... przecież w każdym domu jest mały festiwal prezentów :) Koniecznie obejrzyjcie do końca! Więcej nie zdradzę!

comments

DrukujE-mail